Lupiči

Plakát filmu Lupiči
Film LUPIČI je komediálně laděným filmovým příběhem, v němž se protnou osudy několika postav žijících v jedné pražské čtvrti. Obyčejného úředníka Petra, který očekává povýšení na šéfa bezpečnostního oddělení banky, právě propuštěného zlodějíčka Fandy, který začíná vést nový poctivý život, mladého a talentovaného studenta Máry, jenž odešel z domu i ze školy a živí se vynalézáním patentů, policejního inspektora, který se v klidné čtvrti rozhodl spokojeně strávit svůj poslední rok služby před penzí a gangstera Viktora, který mistrně roztáčí kolotoč zla, proti němuž se naši hrdinové musejí postavit. V centru příběhu se tak najednou ocitá bankovní trezor, který je třeba vyloupit… …nebo vlastně zachránit?
A tak se z malých lupičů začínají rodit velcí hrdinové.

Film LUPIČI vypráví příběh obyčejných lidí, které okolnosti přivedou k vykonání neobyčejných činů, o nichž by si dříve ani neuměli představit, že je mohou někdy dokázat.

Film LUPIČI je moderní kriminální komedie se všeobecně srozumitelným námětem, s atraktivním hereckým obsazením, technicky čistými akčními prvky a s výrazným vizuálním a hudebním zpracováním, které film odlišují od běžné domácí filmové produkce.

Tímto filmem se do kin opět vrací divácky atraktivní žánr akční kriminální komedie, v posledních letech českými tvůrci opomíjený a nevyužívaný.
A o tom, že si tento návrat diváci opravdu užijí, napovídá i vskutku hvězdné herecké obsazení.

© 2007 Major K International