Martin Kotík   /režisér a producent/

Narodil se 14. července 1974……
Nejprve studoval filmovou vědu na Filosofické fakultě UK, poté se pustil do studia produkce na FAMU, kde absolvoval rozborem struktury a strategie multiplexů. Režíruje od roku 1996. Jeho tvorba zahrnuje především komediální žánry od situačních grotesek po konverzační komedie. V roce 1998, ještě během studií na FAMU, založil společnost Major K International, jejíž činností se stala tvorba, výroba a distribuce audiovizuálních děl. V rámci ní v roce 1997 napsal a natočil komediální seriál "No Problem", v roce 1999 pak seriál poetických komedií "Max Marvel Show", který byl úspěšně prodán do řady zahraničních televizí. Se svým týmem také napsal 26-ti dílný seriál "Agáta&spol." přímo pro herečku Ivu Janžurovou a 12-ti dílný televizní seriál "Kolegové". Od roku 2001 do natáčení celovečerní rodinné komedie "Pánská jízda" (podzim 2003) vedle tvůrčích aktivit výkonně řídil filmovou distribuční společnost SPI International. Jeho druhým filmem byla komedie "Všechno nejlepší!", která přišla do kin v červnu 2006. V současné době připravuje kromě televizních seriálových projektů i další celovečerní komedii "Vy nám taky, šéfe!".

Petr Nepovím   /scénárista/

   
Narozen roku 1974 v Praze. V letech 1988 - 1992 studoval gymnázium Sladkovského náměstí v Praze. V letech 1992 - 1995 studoval na Právnické fakultě UK. Scénáristické tvorbě se věnuje od roku 1998, kdy začal spolupracovat na TV seriálu (TV serie) Max Marvel Show. V produkční společnosti Major K International se poté stal vedoucím kreativního týmu. Prošel školením Britské asociace komediálních scenáristů a zúčastnil se mezinárodních workshopů kreativního psaní. V roce 1999 vedl scenáristický tým při tvorbě komediálního seriálu Agáta&spol. V letech 2000-2002 externě spolupracoval v oblasti dramaturgie (script consultant) a redakční činnosti (script development) s televizí Nova, pro kterou vytvořil komediální seriál Kolegové. V roce 2004 byl scénáristou úspěšné celovečerní rodinné komedie Pánská jízda. Vedle svých scenáristických aktivit zastával v letech 2002 až 2004 funkci programového ředitele filmové distribuční společnosti SPI International Czech Republic. V roce 2006 napsal scénář k celovečerní komedii "Všechno nejlepší!" a v současné době pracuje především na závěrečných úpravách scénáře nové filmové komedie "Vy nám taky, šéfe!".

Miroslav Č. Čvorsjuk   /kameraman/

Narozen roku 1951 v Chebu. V letech 1968 až 1972 studoval na Střední filmové škole v Čimelicích. V letech 1977 až 1982 studoval obor kamera na pražské FAMU. V 80. letech spolupracuje na projektech předních českých režisérů, asistuje u Věry Chytilové, Františka Vláčila, Jiřího Menzela a Otakara Vávry. Jako druhý kameraman spolupracoval na snímku "Bony a klid" (1987) režiséra Víta Olmera. V roce 1984 asistoval kameramanovi Miroslavu Ondříčkovi při natáčení filmu "Amadeus" v režii Miloše Formana. Později pracoval jako hlavní kameraman (director of photography) na filmech "Vrať se do hrobu" (1990) Milana Šteindlera, "Čarodějky z předměstí" (1990) režisérky Drahomíry Králové, který byl oceněn několika evropskými cenami.
V 90.letech pracoval na zahraničních projektech, zejména pro západoněmeckou televizi. Natáčel mimo jiné dva 13 - dílné televizní seriály "Sedm divů světa" a "Dějiny skla". Pracoval také na dětské tvorbě a animovaných filmech.
Jako nezávislý kameraman natočil pro Českou televizi patnáct televizních filmů a inscenací a více než osmdesát dokumentárních snímků.
V roce 2004 spolupracoval jako hlavní kameraman na celovečerním filmu "Pánská jízda" režiséra Martina Kotíka a v roce 2006 se podílel jako hlavní kameraman i na jeho dalšího snímku "Všechno nejlepší!".

© 2007 Major K International