TELEVIZNÍ PROJEKTY

U počátků společnosti stála tvorba 12-ti dílného seriálu situačních komedií "No Problem", vyráběných pro Českou televizi. Pozitivní reakce a zájem o seriál zahraničních producentů a nákupčích byli impulsem pro další aktivity společnosti, jejichž výsledkem byl vznik 15-ti dílné série poetických komedií "Max Marvel Show". Seriál byl úspěšně prezentován na mezinárodních festivalech televizní zábavy a dnes je již prodán do řady zahraničních televizí.

   
V oblasti televizní tvorby zúročil tým tvůrců své dosavadní zkušenosti napsáním 26-ti dílného rodinného seriálu "Agáta&spol.", psaný pro osobitý komediální talent herečky Ivy Janžurové.
Agáta&spol. je moderní televizní seriál založený na situační a konverzační komice. Základní princip, z něhož vycházejí komické situace, stojí na soužití několika povahově i generačně odlišných lidí v jediném pražském bytě. Díky okolnostem jsou tak nuceni spolu pod jednou střechou žít čtyři mladí lidé a jejich šedesátiletá tetička Agáta. Avšak nejen díky jejich odlišným vlastnostem a životním postojům, ale i díky jejich originálnímu smyslu pro humor není u nich nikdy nouze o pořádná překvapení a průšvihy. Vedle nich pak okořeňují jednotlivé epizody i nevšední nájemníci, sídlící ve vedlejších bytech, a nečekané návštěvy rodičů z venkova a maloměst, kteří stále věří, že jejich téměř dospělé ratolesti mají doposud pod kontrolou…
Seriál má hotové scénáře ke všem 26ti dílům první série a připraven kompletní výrobní plán. Jeho realizace je předmětem jednání s televizními stanicemi.

© 2007 Major K International